[product_category category="ergorest"]
 • Co je ERGOREST
 • Varování
 • Ergorest Vás zbaví bolestí krční páteře, ramen a prstů při dlouhodobém psani na klávesnici.

  Ergorest působí jako dokonalá prevence karpálního tunelového syndromu a uchrání Vás tak před citelným poškozením zdraví, které někdy vede až k přečasné invaliditě a vyžaduje operativní zákroky.

  Ergorest Vám umožní zaujmout pohodlnější pracovní pozici a to vede ke zlepšení krevního oběhu v hrudi, prokrvení zápěstí a prstů, uvolněnému dýchání a celkové tělesné pohodě.

  Řada zákazníků má snahu při koupi Ergorestu ušetřit. PROSÍM, NEDĚLEJTE TO. JEDNOSTRANNÉ PODEPŘENÍ JEDNÉ RUKY A PONECHÁNÍ DRUHÉ RUKY BEZ OPORY NEMÁ SPRÁVNÝ ERGONOMICKÝ EFEKT. KROMĚ TOHO TO DLE MÉHO NÁZORU MŮŽE VÉST K JEDNOSTRANNÉMU ZATĚŽOVÁNÍ PÁTEŘE A K JEJÍMU POKŘIVENÍ - PŘESNÝ OPAK TOHO, PROČ BYL ERGOREST VYROBEN!!!
   
  Bez nadsázky se dá říct, že Ergorest se stane Vaším nepostradatelným pomocnikem a ochráncem zdraví u počítače. Kromě toho Vás ale také může inspirovat k dalším vylepšením pracoviště - k lepšímu posezu na židli, upravení pozice monitoru, účelnějšímu uspořádání pracovní plochy a dalším drobným, ale ve svých důsledcích velmi podstatným změnám.


  [product_category category="inkousty"]

  Ergorest Vám umožní zaujmout pohodlnější pracovní pozici a to vede ke zlepšení krevního oběhu v hrudi, prokrvení zápěstí a prstů, uvolněnému dýchání a celkové tělesné pohodě. Ergorest chrání zápěstí a předloktí od otlaků - ruce se při práci nedotýkají hrany pracovní desky stolu. Tyto otlaky v krajním případě vedou ke vzniku výrůstků a jiných velmi bolestivých poškození rukou. Pro dokonalou polohu zápěstí při práci s myší doporučujeme používat opěrku doplněnou podložkou pro myš.